.

.

Marine Tech Tools Prop вратило и отстранувач на куќишта со лежишта-одговара на Сузуки, Јамаха 115-350 КС, Хонда 75-250 КС-ги отстранува носачите на лежишта брзо и лесно

Marine Tech Tools Prop вратило и отстранувач на куќишта со лежишта-одговара на Сузуки, Јамаха 115-350 КС, Хонда 75-250 КС-ги отстранува

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

? Вклучување и компатибилност-Ова доаѓа со морски технолошки алатки за реквизит и отстранувач на куќишта што се вклопуваат во Сузуки, Јамаха 115-350 КС, Хонда 75-250 КС Се користи за поврзување на слајд чекан со вратилото за реквизит за да се отстрани носачот на лежиштето на штандот и контра -ротирачките долни единици. ? Отстранувањето на носачите на лежишта лесно - не треба да одите кај дилер или морски механичар за да ја завршите работата. Оваа едноставна алатка за DIY се користи за отстранување на носачот на лежиште од долната единица со слајд чекан наместо повлекувач на носач на лежиште. ? Изградена за да трае - оваа алатка е изработена од никел позлатен челик што обезбедува комбинација на корозија и отпорност на абење. ? Изградени и развиени со мисија - ние сме во мисија да ги поддржуваме сопствениците на бродови и механичарите во нивниот животен стил на пловење преку алатките што ги создаваме како оваа реквизитна вратило и лежи за отстранување на куќиштето. ? Доживотна гаранција - Како мал бизнис лоциран во Чарлстон, Јужна Каролина, САД, се гордееме со сите наши алатки. Сите тие се изградени за да траат, поддржани со гаранција за живот. Сместено во Чарлстон Јужна Каролина. Ние сме страсни за нашите чамци и нашето време на вода. Ние многу ги користиме нашите чамци - ловиме, рибиме, крстараме со семејството и се дружиме на шипките за песок. Нашите чамци се повеќе за нас од друга играчка, тоа е дел од нашиот животен стил.

Други карактеристики

Најдобри понуди