.

.

YG - 1 50558tc Карбид Крај Мил, 2 Флејта, Долга Должина, Топката Носот, TiCN Заврши, 2-1/4 Должина, 1/8

YG - 1 50558tc Карбид Крај Мил, 2 Флејта, Долга Должина, Топката Носот, TiCN Заврши, 2-1/4 Должина, 1/8

DEN 284.80

Количина на стоки
Тековен

Погоден за сечење стврднати и високолегирани челици, леење челик, леење студ, податливо леано железо, Црни-челици, месинг, бакар, алуминиум со висок процент на силициум и абразивна пластика ИГ-1, Висококвалитетни Алатки за Сечење. ЈГ-1 е со седиште Во Јужна Кореја. Глобален лидер ВО алатките ЗА сечење, YG-1 обезбедува мелници со високи перформанси, вежби, славини и ротирачки алатки повеќе од 20 години. Искористувањето на натпреварувачкиот дух и вертикалната интеграција ни овозможува да обезбедиме највисок квалитет по најдобра цена. Ова е причината зошто велиме Дека ако НЕ Е YG-1, тоа не е совршено!.

Други карактеристики

Најдобри понуди