.

.

10pcs 40p/t течноста за ладење на течноста за полнење копчиња за задржување на досан машинска алатка JISB6339-1998

10pcs 40p/t течноста за ладење на течноста за полнење копчиња за задржување на досан машинска алатка JISB6339-1998

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

10pcs 40p/t течноста за ладење ЦПУ се повлекуваат столпчиња JIS B6339-1998 Материјал : 20crmnti. Цврстина : HRC53-57. Задна нишка : М16. Дупка за ладење : φ7мм. АПЕРАНЦИЈА : Случајна испорака на бела или црна привлечност. 10pcs 40p/t течноста за ладење ЦПУ се повлекуваат столпчиња JIS B6339-1998. Материјал : 20crmnti. Цврстина : HRC53-57. Задна нишка : М16. Дупка за ладење : φ7мм. АПЕРАНЦИЈА : Случајна испорака на бела или црна привлечност. Packing Details : 10pcs 40 P/T Coolant CNC pull studs retention knobs JIS B6339-1998 standard Parameter see the main picture : L1=54mm L2=29mm L3=23mm d1=Φ19mm d2=Φ14mm d3=Φ23mm d4=Φ17mm d5=M16 Coolant Hole : d6 = φ7mm 10pcs 40p/t течноста за ладење CNC Повлечете столпчиња Материјал : 20crmnti цврстина : HRC53-57 Задна нишка : M16. Дупка за ладење : φ7мм тврд и мек внатре, со поголема отпорност на абење и подобра цврстина.

Други карактеристики

Најдобри понуди