.

.

Цпу Струг Вртење Алатка Носителот STGCR1212H11 12x12x100mm Струг Здодевни Бар Turing Држач Алатка СО Tcmt1102 Вметнете

Цпу Струг Вртење Алатка Носителот STGCR1212H11 12x12x100mm Струг Здодевни Бар Turing Држач Алатка СО Tcmt1102 Вметнете

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Внимателно отворете го куќиштето за алат За да избегнете повреда, не допирајте го работ на обликот. Користете безбедна претпазливост како што се чувари и заштита на очите пред да ја користите алатката. Разменете алатка кога ќе се појават проблеми како што се вибрации на бучава и пламен. Цпу Струг Внатрешно И надворешно вртење, здодевно, навој, жлебување, сечење итн. Внимателно отворете го куќиштето за алат. За да избегнете повреда, не допирајте го работ на обликот. Користете безбедна претпазливост како што се чувари и заштита на очите пред да ја користите алатката. Разменете алатка кога ќе се појават проблеми како што се вибрации на бучава и пламен. Цпу Струг Внатрешно И надворешно вртење, здодевно, навој, жлебување, сечење итн. Опис : STGCR1212 H11 12x12x100mm Струг Здодевни Бар Turing Држач Алатка Со TCMT1102 Вметнувањекспецификации : Marterial : 42cr Model : STGCR1212 H11 Shank Дијаметар : 12 x12 mm Overalll Должина : 100mmlead Агол : 91°Насока : Десна Рачна Вметнете : TCMT1102 (1 парчиња)КЛУЧ : Т8 (83ММ)забелешка : отворете ја кутијата за алат carefully.

Други карактеристики

Најдобри понуди