.

.

САНДВИК Р331. 91-063-3-В50 ВАРИЛОК 50 ЖЛЕБ МЕЛЕЊЕ Машина 2 1/2 Сечење Диа-МБ6483АП1

САНДВИК Р331. 91-063-3-В50 ВАРИЛОК 50 ЖЛЕБ МЕЛЕЊЕ Машина 2 1/2 Сечење Диа-МБ6483АП1

DEN 488.00

Количина на стоки
Тековен

ЈА КУПУВАТЕ СЛИКАТАПРОДАДЕНИ ОД M & J АЛАТКИ LLCDAYTON, ОХАЈОПРОИЗВОД СПЕЦИФИКАЦИИ И / ИЛИ ЕТИКЕТИРАЊЕ : СОСТОЈБА : КОРИСТИ ГОЛЕМИНА / ЕТИКЕТИРАЊЕ : R331. 91-063-3-V50 MANUFACTURER / БРЕНД : SANDVIKTHANK ВИ БЛАГОДАРИМЕ за ВАШИОТ БИЗНИС!ЛОКАЦИЈА : WB7-3-9-2.

Други карактеристики

Најдобри понуди