.

.

Burkit 5/8 -28 UN Round Threading Die, 5/8 x 28 UN машина нишка умира десна рака

Burkit 5/8 -28 UN Round Threading Die, 5/8 x 28 UN машина нишка умира десна рака

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Челик со алатка за легура, дијаметар на сечење : 5/8 инчи, TPI : 28 заби по инч, насока на сечење : десна рака, Класа на точност : 2а Материјал : Изработено од легура алатка челик, висока цврстина, силна отпорност на абење и долг животен век. Апликации : Се користи за обработка или поправка на надворешни навои, може да се користи со клуч за умирање или основа за мувла. Совети : Соодветно масло за подмачкување треба да се додаде на работ на умирање за време на работата за да се продолжи услужниот живот на умирање. Пакет вклучуваат : 1pc 5/8 "-28 ОД РОДНИЧКИ НОВИ. Направено од висококвалитетна легура алатка за алатки, целокупна угаснета, интегрирана технологија за обработка на обработка на обработка. Остана и тврда нишка за прислушување, отпорност на абење.

Други карактеристики

Најдобри понуди