.

.

Greenfield USA 2 10 NS HSS T1 CG приклучок Допрете 8 директен флејта 2.0 2-10 2 -10 2.00-Th0896pmh

Greenfield USA 2 10 NS HSS T1 CG приклучок Допрете 8 директен флејта 2.0 2-10 2 -10 2.00-Th0896pmh

DEN 1260.80

Количина на стоки
Тековен

Вие ја купувате сликата на десната страна на допрете Додвор од M&J Алатинг ДООЛКДЕН, ОХИОПРОДУКТ СПЕЦИФИКАЦИИ : СОСТОЈБА : Користена материјал што е засилување на големината : 2 " - 10 ns T1 CG# и вид флејти : 8 директно флуиден производ / бренд : Greenfieldthank вас за вашиот бизнис! Локација : 3-1-А-8.

Други карактеристики

Најдобри понуди