.

.

LYWS 5pcs Челик Со Голема Брзина HSS Допрете 14mm M14 x 2mm Метрички Допрете

LYWS 5pcs Челик Со Голема Брзина HSS Допрете 14mm M14 x 2mm Метрички Допрете

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Пакетот ЌЕ биде испорачан ОД USPS Од Кина треба да пристигне во 7-15 работни дена!. Материјал : ХСС(6542 Челик Со Голема Брзина). Големина : М14 х 2мм. Пакетот ЌЕ биде испорачан ОД USPS Од Кина. треба да пристигне во 7-15 работни дена!. Материјал : ХСС(6542 Челик Со Голема Брзина). Големина : м14 х 2мм. Материјал : ХСС(6542 Челик Со Голема Брзина) Големина : м14 х 2мм пакет вклучуваат : 5х Рака Допрете (М14 х 2мм).

Други карактеристики

Најдобри понуди