.

.

Дупки бит Шанк карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1 парчиња

Дупки бит Шанк карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1 парчиња

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

Комбинирана вежба Карактеристики : . Направено од висококвалитетен карбид со метален материјал, многу издржлив. Едноставна работа, лесна за употреба и брзо перфорирани. Се користи за дупчење wallsидови, камења, тули или инсталирање на климатизација итн. Комбинирана вежба. Карактеристики : . Направено од висококвалитетен карбид со метален материјал, многу издржлив. Едноставна работа, лесна за употреба и брзо перфорирани. Се користи за дупчење wallsидови, камења, тули или инсталирање на климатизација итн. Комбиниран бит за вежбање, карбид со метал издржлива тркалезна шипка 110/200/320мм 1pcssee Втората слика за детали.

Други карактеристики

Најдобри понуди