.

.

Брз Восок TS2 Високи Перформанси Без Допир Гума Сјај ОД FW1

Брз Восок TS2 Високи Перформанси Без Допир Гума Сјај ОД FW1

DEN 463.20

Количина на стоки
Тековен

Лесна Апликација Во Еден Чекор Сјае и Создава Долготраен Ултра Црн, Сјаен "Влажен Изглед" Уникатната Формулација Го Чисти, Штити И Помага Во Ревитализација На Изгледот на Вашите Гуми. Остава Водоотпорен Заштитен филм За Заштита од Избледување, Сушење и Пукање. Специјалната Формула Го Ограничува Преостанатиот Спреј или" Прашка " Со Малку Или Без Половината. Формулата без допир Не Бара Чистење. ТС2 сјај на гуми без допир (15,75 мл.) : партали Лаборатории Ад. Создаде уникатна формулација за да обезбеди долготраен, ултра црн сјаен сјај што ќе ги надополни тркалата со одличен изглед. Оваа специјална формула, исто така, го ограничува преостанатиот спреј или "прашка" на бојата и тркалата. ТС2 може да се примени на вашите гуми со малку или без отпад.

Други карактеристики

Најдобри понуди