.

.

ТЕПИХ ЗА Бања СДИЗДИПК за Бања, Сончоглед Од Сонце,Подлога За Бања Што Не Се Лизга, Абсорбента За Вода

ТЕПИХ ЗА Бања СДИЗДИПК за Бања, Сончоглед Од Сонце,Подлога За Бања Што Не Се Лизга, Абсорбента За Вода

DEN 222.40

Количина на стоки
Тековен

①Мек Допир + Овој тепих од 17 инчи х 30 Инчи користи ткаенина од полиестерски влакна (полиестер) Дебелото влакно им овозможува на вашите стапала да уживаат во нежниот допир на вашите стапала. ●Брзо Апсорбирање●мекиот микрофибер помага да ги зачувате вашите подови од вода што капе додека излегувате од бањата,shower.It може да ја цица водата што капе за неколку секунди. ①Повеќенаменска Употреба Овој симпатичен дизајн килим е отпечатен со смешни обрасци кои ќе бидат одличен декор за вашата бања,тоалет или на кое било место во вашиот дом каде што сакате да ги поддржите и топлината на прстите!. ●Машина За Перење, Овој тепих за бања е лесен за чистење. Машинско перење со ладна вода и благ детергент. Не користете хлор или белило. Исушете се со мала брзина или закачете суво. Бојата нема да избледи, ќе остане убава и живописна во годините што доаѓаат. ●Купете Со Доверба Ако не сте задоволни со вашата нарачка од која било причина,можете да ни оставите порака, ние ќе се потрудиме да ви помогнеме да ги решите сите проблеми.

Други карактеристики

Најдобри понуди