.

.

КУКИ За Завеси За Туширање DWELLZA - Комплет од 12 Куки за Туширање За Завеси - Прстени За Туширање Отпорни На ' РЃА За Гости И Мастер Прачки За Туширање Во Бања

КУКИ За Завеси За Туширање DWELLZA - Комплет од 12 Куки за Туширање За Завеси - Прстени За Туширање Отпорни На ' РЃА За Гости И Мастер Прачки

DEN 238.24

Количина на стоки
Тековен

Нула ' Рѓа : Нашите сребрено Сиви куки за завеси за туширање се направени од чиста издржлива смола, што создава неверојатна издржливост дури и во најлоши услови Прекрасен Дизајн : Декорот На вашата бања ќе изгледа подалеку елегантно со овие сребрени куки за завеси за туширање направени за да не инспирираат ништо друго освен стравопочит. Неверојатна Сила : колку и да е тешка вашата завеса, нашите куки за туширање за капење имаат мускул да го држат речиси без напор. Комплет Од 12 : ќе го добиете најдоброто можно вклопување, со украсни куки за туширање дизајнирани да ги соберат скоро сите видови завеси за туширање. Мода-Напред Куки : Оваа Сребрена Мозаик Куки, калај заврши на врвот со кракле стакло за современа чувство. Ќе се восхитувате на убавината на куките за завеси за туширање веднаш додека се бањате. Кликнете на "Додај во Кошничка" сега!. Нула ' Рѓа : Нашите сребрено Сиви куки за завеси за туширање се направени од чиста издржлива смола, што создава неверојатна издржливост дури и во најлоши услови. Прекрасен Дизајн : Декорот На вашата бања ќе изгледа подалеку елегантно со овие сребрени куки за завеси за туширање направени за да не инспирираат ништо друго освен стравопочит.

Други карактеристики

Најдобри понуди