.

.

Сунуан сончоглед плажа крпа преголем микрофибер Брзо сув бања крпи подарок дебел песок бесплатни крпи за плажа за деца за возрасни патувачки базен за пливање камп?

Сунуан сончоглед плажа крпа преголем микрофибер Брзо сув бања крпи подарок дебел песок бесплатни крпи за плажа за деца за возрасни

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Идеална големина : 52 "x33" инчи, совршена големина погодна за сите луѓе Може да се одморите или да го завиткате вашето тело на неа, или лесно можете да се исушите од глава до пети. Материјал : Мекиот крпа за плажа е изработена од микрофибер ткаенина. Има посебни карактеристики - брзо суво, супер апсорбирачки, без песок, бебе меко. Дизајн : Технологијата за дигитално печатење со висока дефиниција на плажа, боите се светли и нема да избледат. Вие сте апсолутно уникатни на плажа. Добра за луѓе со чувствителна кожа или алергии. Мулти-намена : Оваа крпа за плажа може да се користи како ќебе за плажа, крпа за базени, крпа за бања или дури и пикник ќебе, совршен за плажа, базен, бањата, сауна, хотел, јога, патување, бања, кампување и пикник, што и да е Без разлика дали е во затворен простор или на отворено. Посебен подарок за семејство, пријатели, особено loversубители на плажа и пливачи, за родендени, годишнини, Божиќ или кој било друг празник. Лесна грижа : Машинско миење ладно, суво суво на тивок оган. Избегнувајте директна топлина, не користете белило. Идеална големина : 52 "x33" инчи, совршена големина погодна за сите луѓе. Може да се одморите или да го завиткате вашето тело на неа, или лесно можете да се исушите од глава до пети. Материјал : Мекиот крпа за плажа е изработена од микрофибер ткаенина. Има посебни карактеристики - брзо суво, супер апсорбирачки, без песок, бебе меко.

Други карактеристики

Најдобри понуди