.

.

АСОБИЏ Тоалетна Четка,Силиконски Тоалетни Четки За Длабоко Чистење Со Долга Пластична Рачка Без Лизгање И Флексибилни Влакна, Силиконска Четка За Тоалет Со Држач ?

АСОБИЏ Тоалетна Четка,Силиконски Тоалетни Четки За Длабоко Чистење Со Долга Пластична Рачка Без Лизгање И Флексибилни Влакна, Силиконска

DEN 191.84

Количина на стоки
Тековен

●Силиконска глава на четка ● главата на четката е изработена од тпе материјал, нема да му наштети на тоалетот и да ја собере нечистотијата Четката за тоалет во бањата никогаш не се истроши и ја менува формата и одржува совршено чистење. €Брзо сушење quack со стабилна и држач за дишење база, тоа е добро за вентилација и одржување на основата чистење. ①Ефикасно е најдоброто чистење резултира со една операција. Темелно чистење и под работ на тоалетот. Остатоци-бесплатно! Ништо не се држи! Долготрајни и флексибилни влакна. ①Професионална 】ономска четка за тоалет за моќно, длабоко чистење од одводот до под работ. Можете да достигнете тешко достапни области со совршени резултати за чистење. ①Монтирање и Држач За ѕид Можете да го закачите на ѕидот без дупчење, или само да го ставите на подот. Паметен Избор За вас и Вашето Семејство. Дали сте уморни од гледање на вашата стара четка за тоалет што го уништува изгледот на вашата елегантна бања?. Нашата четка за тоалет доаѓа во компактни големини, што значи дека постои совршена четка за секоја бања, без разлика колку е мала.

Други карактеристики

Најдобри понуди