.

.

Фиока За Организатор на накит 2 парчиња Чување Канистер Четки За Чување Кутија За Складирање За Складирање Декор Канцеларија Дома, Транспарентна Боја, 20, 5х11см, Држа

Фиока За Организатор на накит 2 парчиња Чување Канистер Четки За Чување Кутија За Складирање За Складирање Декор Канцеларија Дома, Транспарентна

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

ДРЖАЧ ЗА АКРИЛНА ЧЕТКА за ШМИНКА : Користењето висококвалитетен акрилен материјал, не е лесно да се оштети, може да ви служи долго време ЧИСТА ЧАША СО МОЛИВ : Премиум и пријателски материјал го прави издржлив и долготраен за употреба. ОРГАНИЗАТОР НА АКРИЛНА ШМИНКА : Погоден За чување на вашата козметика, како што се кармин, четка за веѓи, четки за шминка, лак за нокти итн. СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НАКИТ : Изработен од материјал, издржлив и безбеден, долг период за употреба. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ СУЕТА : Нашиот производ е погоден за складирање на вашите алатки за шминка, како што се перница за прав за шминка и памук. ДРЖАЧ ЗА АКРИЛНА ЧЕТКА за ШМИНКА : Користењето висококвалитетен акрилен материјал, не е лесно да се оштети, може да ви служи долго време. ЧИСТА ЧАША СО МОЛИВ : Премиум и пријателски материјал го прави издржлив и долготраен за употреба. ОРГАНИЗАТОР НА АКРИЛНА ШМИНКА : Погоден За чување на вашата козметика, како што се кармин, четка за веѓи, четки за шминка, лак за нокти итн. СЛУЧАЈ ЗА СКЛАДИРАЊЕ НАКИТ : Изработен од материјал, издржлив и безбеден, долг период за употреба. КУТИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ СУЕТА : Нашиот производ е погоден за складирање на вашите алатки за шминка, како што се перница за прав за шминка и памук. Пакетот Вклучува 2 држачи За Складирање х Карактеристики-Боја : Проѕирна Боја-Материјал : Акрилик-Големина : 20, 50Х11, 00Х11, 00см/ 8, 06Х4, 32Х4, 32во - Мала тежина и независна, можете цврсто да ја ставите на масата без никаква операција. - Тоа може да се користи за чување на бизнис картички случаи, клипови и други расфрлани мали објекти.

Други карактеристики

Најдобри понуди