.

.

Сапун за сапун XJJZS, алуминиум сапун сапун сапун, монтиран сунѓер корпа за домашна кујна и бања, водоотпорна, сребро

Сапун за сапун XJJZS, алуминиум сапун сапун сапун, монтиран сунѓер корпа за домашна кујна и бања, водоотпорна, сребро

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Материјал : Вселенски алуминиум (материјал за животна средина, водоотпорна и антикорозија, без 'рѓа) Карактеристики : Дизајн на мозоци, ограда против паѓање, заоблени агли, густ материјал, силен капацитет на лежиште. Метод на инсталација : Лепак без нокти (бесплатно удирање, без оштетување на идот). Големина : 12,5x8.5x5cm (должина x ширина x висина). Погодно место : бања, кујна, дневна соба, балкон, трпезарија, спална соба. Материјал : Вселенски алуминиум (материјал за животна средина, водоотпорна и антикорозија, без 'рѓа). Карактеристики : Дизајн на мозоци, ограда против паѓање, заоблени агли, густ материјал, силен капацитет на лежиште. Метод на инсталација : Лепак без нокти (бесплатно удирање, без оштетување на идот). Големина : 12,5x8.5x5cm (должина x ширина x висина). Погодно место : бања, кујна, дневна соба, балкон, трпезарија, спална соба. Име на производот : SHELFMAINTER SHELFEMANTER : SPOSE ALUMINUMCOLOR : SILVERSIZE : 12.5x5 CM (должина x ширина x висина) Количина : 1 Layer : 1 Layer Style : Едноставен и модерни процеси на површина : Анодизибилно место : Бања, кујна, дневна соба, балкокон, трпезарија, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба, спална соба Површина на wallидот : мазна плочка, мазен мермер, мазен метал, цврсто дрво wallид, мазно стакло, замрзнато стакло, цврсто дрво wallид, конкавен wallид што се применува на wallидот : гипс wallид, позадина, цементниот wallид, насликаниот wallид.

Други карактеристики

Најдобри понуди