.

.

ZZXXC три-слој триаголник полица за туширање, пластика без дупчење собрани полици за складирање на организатор за бања за кујна спална соба бела

ZZXXC три-слој триаголник полица за туширање, пластика без дупчење собрани полици за складирање на организатор за бања за кујна спална

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

[Мулти-сценарио применливо] : Може да се примени на тоалети, кујни, канцеларии, итн [ПП материјал] : Тој усвојува нов ПП материјал, кој не е лесно да се старее и да се заштити здравјето на членовите на семејството. [Задебелување заграда] : Инсталацијата е цврста и стабилна. [Високо] : Просторот за складирање е зголемен и погодно е да се земе. [Мулти-сценарио применливо] : Може да се примени на тоалети, кујни, канцеларии, итн. [ПП материјал] : Тој усвојува нов ПП материјал, кој не е лесно да се старее и да се заштити здравјето на членовите на семејството. [Задебелување заграда] : Инсталацијата е цврста и стабилна. [Високо] : Просторот за складирање е зголемен и погодно е да се земе. Боја : бела, сива, каки.име : решетка за складирање.net Тежина : 290g, 390g.specifications : три слоја, четири слоја. : -Кселен квалитет, брза испорака, едноставна продажба. Ние вложуваме максимални напори да им обезбедиме на клиентите задоволителна услуга.

Други карактеристики

Најдобри понуди