.

.

Сутера-2 Вафли Бања Крпи и 2 Вафли Рака Крпи Пакет

Сутера-2 Вафли Бања Крпи и 2 Вафли Рака Крпи Пакет

DEN 384.00

Количина на стоки
Тековен

Искуство Сутера Квалитет : Уживајте во висококвалитетни крпи со сутера! Памукот Пима има 30% подолги памучни нишки, што го прави двојно посилен и еластичен од другите видови памук што се користат на пазарот Премиум Удобност со 100% Пима Памук Одгледуван Во Калифорнија : Гордо произведен Во Америка, Пима памукот е пофин, поредок и посилен вид памук во споредба со почестиот Египетски Памук. Крајна Мекост и Апсорпција : Доживејте неспоредлива мекост со супериорни памучни крпи кои брзо ја апсорбираат влагата и ве сушат, за да можете да се опуштите во топлина и удобност. Збогум На Влажните Крпи! : Дизајнот на ткаење на вафли од пима крпи го прави лесен и брзо сушење за да бидете сигурни дека имате суви и меки крпи секој пат!. Квалитет Што Можете Да Го Пополните : памучните влакна Од Пима се дури и подолги од обичните Египетски памучни влакна. Тоа е она што ги прави нашите Крпи Со Сребрена Нишка толку меки, силни и отпорни на "пилинг. Искуство Сутера Квалитет : Уживајте во висококвалитетни крпи со сутера! Памукот Пима има 30% подолги памучни нишки, што го прави двојно посилен и еластичен од другите видови памук што се користат на пазарот. Премиум Удобност со 100% Пима Памук Одгледуван Во Калифорнија : Гордо произведен Во Америка, Пима памукот е пофин, поредок и посилен вид памук во споредба со почестиот Египетски Памук.

Други карактеристики

Најдобри понуди