.

.

Покриј за када PFCDZDU, бело дрво жито ПВЦ за изолација на бања, преклопувајќи го капакот на капакот за капење за домашен тезга за туширање во хотел, не зазема простор

Покриј за када PFCDZDU, бело дрво жито ПВЦ за изолација на бања, преклопувајќи го капакот на капакот за капење за домашен тезга за туширање

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

【Чувајте топло】 Окриената изолација од када Одржувајте ја температурата на водата, направете време за капење подолго, плочата и навојната врска со плочата, ефикасно спречуваат губење на топол воздух во кадата Cover PVC Cover Cover Cover】 Направено од ПВЦ материјал, водоотпорен, идеален за употреба во бањата. Дебелината е 1,2 см, и нема да се скрши по наведнувањето неколку пати. 【Преклопување за да заштедите простор】 капакот на кадата е широк само 9,5 см кога е преклопен, фиоката за када може да се склопи и да се става во аголот кога не е во употреба, што заштедува 20% од просторот во споредба со складирањето. 【Идеален избор за подароци】 Корицата за када може да се користи на салони кади, дрвена буре, хотелски кади и када за домаќинства. 【Лесно за чистење】 Површината на фиоката за када е покриена со слој лак, што е водоотпорно и поудобно за чистење. Вовед во продавницата „Пенфеи“ : Неговите производи се дизајнирани од високи дизајнери. Главно ангажирани во глобална продажба на табели за преклопување во бања, wallидови, производи на отворено, итн. Производство Карактеристики : - Флексибилна употреба- Откријте го капакот, преклопете го, користете го како табела за бања или бања по полувреме по потреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди