.

.

н / Голема Памучна Бања Крпа За Туширање Дебели Крпи Домашна Бања Хотел За Возрасни Деца

н / Голема Памучна Бања Крпа За Туширање Дебели Крпи Домашна Бања Хотел За Возрасни Деца

DEN 7701.44

Количина на стоки
Тековен

Висока еластичност и добра топлинска изолација Бојата е нежна и елегантна и нема да избледи или избледи. Интензивниот метод на ткаење го прави потрајни. Се чувствува меко и меко како суров памук, и е пријателски за кожата. Дише, топло, удобно и издржливо. Висока еластичност и добра топлинска изолација. Бојата е нежна и елегантна и нема да избледи или избледи. Интензивниот метод на ткаење го прави потрајни. Се чувствува меко и меко како суров памук, и е пријателски за кожата. Дише, топло, удобно и издржливо. Опишете : Висока еластичност и добра топлинска изолација.Бојата е нежна и елегантна и нема да избледи или избледи.Интензивниот метод на ткаење го прави повеќе durable.It се чувствува меко и меко како суров памук, и е пријателски за кожата.Дише, топло, удобно и издржливо.Спецификација : Големина : 35x75cm, 70x140cmingreient : 100% cotton Type : шема На крпи за Капење : обична боја : бела, темно сива, кафеава, какит пакетот вклучува : 1pcs 35x75cm Or 1pcs 70x140cm Or 3pcs(2pcs 35x75cm + 1pcs 70x140cm)белешки 1.

Други карактеристики

Size:
35x75cm, 70x140cm
ingredient:
100% cotton
Type:
Bath towel
pattern:
plain
Color:
white, dark gray, brown, khaki
The package includes:
1pcs 35x75cm:
Or 1pcs 70x140cm:
Or 3pcs(2pcs 35x75cm + 1pcs 70x140cm):
notes:
1. The allowable error of manual measurement is 1-3cm.:
2. Different monitors display different colors, so the colors may be slightly different from the real colors.:
3. The size will be different in different countries/regions, please check before placing an order.:
4. The product will be squeezed during transportation, the appearance will not look very flat, but it will not affect the use. :

Најдобри понуди