.

.

Сојузнички месинг 7232T-SCH Сателитска орбита Две колекција wallид монтирани извртени акценти сапун сапун, сатен хром

Сојузнички месинг 7232T-SCH Сателитска орбита Две колекција wallид монтирани извртени акценти сапун сапун, сатен хром

DEN 734.40

Количина на стоки
Тековен

Идеална придружба на вашите решетки за сапуни Бесплатно на 'рѓа долготрајно цврсто месинг сапун сапун. Достапно со испрекинати, жлебови, пресврт или мазни завршувања. Мазна стаклена лагер однатре. Произведени со највисок квалитет на материјали. Идеална придружба на вашите решетки за сапуни. Бесплатно на 'рѓа долготрајно цврсто месинг сапун сапун. Достапно со испрекинати, жлебови, пресврт или мазни завршувања. Мазна стаклена лагер однатре. Произведени со највисок квалитет на материјали. Проверете ја нашата нова колекција на стоки за бања! Сите овие артикли се направени со цврст месинг што обезбедува голема издржливост на неговиот крај на корисникот и се произведува во согласност со претходно дефинираните стандарди и норми за квалитет. Садовите со сапун во сојузнички месинг произведуваат луксуз во кој било декор за гости, без разлика дали е овални, тркалезни и правоаголни дизајни, обезбедува резолуција што го посакувате за вашата суета.

Други карактеристики

Најдобри понуди