.

.

Сереин Скапоцен Камен Вметнете Мермер Послужавник За Бања Контра Декор Парфем Организатор Камен Суета Послужавник За Гардероба Накит Јадење Клуч Плоча Правоагол?

Сереин Скапоцен Камен Вметнете Мермер Послужавник За Бања Контра Декор Парфем Организатор Камен Суета Послужавник За Гардероба Накит

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Големината, обликот и бојата на Кварцот Од Мермерна Роза може малку да се разликуваат Идеален за Подарување Жени На Свадба, Годишнина, Свршувачка Или Затоплување На Куќата Светли Шарени природни полускапоцености скапоцени камења : Розов Кварц, Смарагдно Зелена, авентурин И месинг вметнување на бел мермер. Полу скапоцен камен и метал вградената табла е совршена за користење на централниот дел за јадење во специјална пригода или свадба или може да се користи како послужавник за суета за голема куќа. Големина : Л 12", В 6,5", Ч 0,5 " (30 х 16,5 х 1,25 см) Нега : Упатства : Препорачано Миење Раце.

Други карактеристики

Најдобри понуди