.

.

Белезници за капење-Пакување од 12- памук

Белезници за капење-Пакување од 12- памук

DEN 196.96

Количина на стоки
Тековен

Разгалете се како Што прават Во Европа Практична ракавица за капење-мери 6 "х 8". 100% памучна тери крпа. Пакет од 12 ракавици. Тери ткаенина со средна тежина и има зашиена јамка за закачување. Одлична вредност за оваа ракавица за капење! Разгалете се како Што прават Во Европа. Оваа бања "мит" се нуди во луксузни хотели ширум светот. Користете ги за да "завиткате" прекрасен бар француски сапун за целосен, внимателен подарок! Секоја ракавица е со димензии 6 "х 8", е ткаенина од тери ткаенина со средна тежина и има зашиена јамка за закачување.100% памук (достапен само во бело) (пакување од 12).

Други карактеристики

Најдобри понуди