.

.

н/Комплет За Крпи Меки Геометриски Крпи За Лице За Убавина Памучна Крпа За Капење Пливање Дома 3 Бои

н/Комплет За Крпи Меки Геометриски Крпи За Лице За Убавина Памучна Крпа За Капење Пливање Дома 3 Бои

DEN 1488.00

Количина на стоки
Тековен

Памук Тип : Пешкир Во Собата. Ткаенина : 100% Памук. Тип На Крпа : Фацетовел, крпа за Капење. Дебелина : Дебела. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Тип : Пешкир Во Собата. Ткаенина : 100% Памук. Тип На Крпа : Фацетовел, крпа за Капење. Дебелина : Дебела. Сезона : Пролет, Лето, Aut, Зима. Тип : Ткаенина За Крпи : 100% Памучен Тип На Крпа : Фацетовел, Дебелина На Крпа За Капење : Дебела Сезона : Пролет, Лето,Aut, Зима Применливо Место : Дома, Крајбрежје,Хотел, Име На Плажа : Геометриска Крпа За Лице, Геометриска Крпа За Капење Големина : 34*75см, 70*140цмпатерна : Геометриска, Саќе Ткаенина : Памук / Полиестерпакет Вклучувајќи : 1 Парчиња 34*75см/ 1пц 70*140смнајава : 1. Дозволено е рачно мерење грешка од 1-2 см. Различен монитор покажува различни бои, така што бојата може да биде малку поинаква од вистинската боја. Поради испораката на долги растојанија, производот ќе биде малку преклопен, не изгледа толку рамно како што покажува сликата, но не влијае на употребата.

Други карактеристики

Најдобри понуди