.

.

Кутија За Ткиво Кутија За Ткиво Покријте Специјална Кутија За Складирање Ткиво Кутија, Смола Во Форма На Автомобил Салфетка За Ткиво На Лицето Држач За Полнење Дек?

Кутија За Ткиво Кутија За Ткиво Покријте Специјална Кутија За Складирање Ткиво Кутија, Смола Во Форма На Автомобил Салфетка За Ткиво

DEN 2068.16

Количина на стоки
Тековен

Совршено големина за држење на повеќето кутии со квадратни ткива со стандардна големина Лесен за употреба : нашиот капак од дрвена кутија за ткиво има мазен и голем отвор кој лесно се полни и добива ткиво, никогаш не гребете tissue.It на многу едноставен и лесен за секојдневна употреба. Облик на автомобил,рачно врежан,чудна форма, прекрасен изглед. Елегантен излез од хартија,заоблен допир,мазен и не-хартиен џем, издржлив. Идеален за чување и салфетки и ткива,или внатре во кутија со стандардна големина или сами по себе. Совршено големина за држење на повеќето кутии со квадратни ткива со стандардна големина. Лесен за употреба : нашиот капак од дрвена кутија за ткиво има мазен и голем отвор кој лесно се полни и добива ткиво, никогаш не гребете tissue.It на многу едноставен и лесен за секојдневна употреба. Облик на автомобил,рачно врежан,чудна форма, прекрасен изглед. Елегантен излез од хартија,заоблен допир,мазен и не-хартиен џем, издржлив. Идеален за чување и салфетки и ткива,или внатре во кутија со стандардна големина или сами по себе. Чистиот, минимален и модерен дизајн е совршен за домашна и комерцијална употреба.

Други карактеристики

Најдобри понуди