.

.

Зеродеко Врежан Огледало Послужавник Огледало Коцки За Суета Шминка Организатор Послужавник Парфем Коцки За Суета Декоративни Огледало Послужавник Суво Овошје П

Зеродеко Врежан Огледало Послужавник Огледало Коцки За Суета Шминка Организатор Послужавник Парфем Коцки За Суета Декоративни Огледало

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

ФИОКА ЗА ОГЛЕДАЛО ЗА КОМОДИ ЗА БАЊИ ✨+ДЕКОРАТИВЕН ПОСЛУЖАВНИК ЗА ОГЛЕДАЛО Гроздобер Фиока За Огледало Фиока За Накит Послужавник За Козметика Организатор За Складирање Шминка Огледален Фиока За Парфем Држач За Послужавник Држач За Прстен Закуска Храна Пијалоци Јадење За Домашна Забава Погоден За Складирање Накит, Складирање На Сарај, Складирање На Работна Површина, Складирање Во Дневна Соба и Други Прилики НАКИТ плоча Поради својот извонреден дизајн и исклучителна изработка, може да донесе уметничка смисла во вашиот живот. ЧИНИЈА ЗА СКЛАДИРАЊЕ ХРАНА ЗА ЗАКУСКИ ❤ €_ ПОСЛУЖАВНИК За СУВО ОВОШЈЕ Овална Гроздобер Декоративна Фиока За Огледало Комода За Накит Организатор Послужавник За Послужавник Козметика За Чување Шминка Држач За Парфеми За Декорација На Домот Овој Елегантен Послужавник За Накит е Дизајниран да Ги Задоволи Потребите за Одржување На Накит од Кој било Украс. ФИОКА ДЕКОРАТИВНИ тоа ви помага да ја намалите неуредната плоча, ја прави организацијата јасна на прв поглед, ви овозможува да го имате целиот накит, ситници на дофат. ПОСЛУЖАВНИК ЗА ПАРФЕМ користи Практичен за употреба. Широко за складирање нараквици, прстени, ѓердани, монети и други мали предмети. Список на пакети 1_ Декоративни Карактеристики На Фиоката За Огледало-Големина : 42, 00Х28, 00Х2, 00см/16, 51Х11, 00Х0 Фиока За Накит За Комоди. - Боја : златна суета огледало послужавник-Материјал : ПП, Акрилик Накит Организира-Поради својот исклучителен дизајн и исклучителна изработка, тоа може да донесе уметничка смисла на вашиот живот ситница огледало послужавник. -Заштеда на простор, широко во трпезариска маса, кујна, кабинети за бања, работни површини и други места огледална плоча.

Други карактеристики

Најдобри понуди