.

.

CRODY Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Зграби Бар 135 Степен Рамнотежа Парапет Туш Асистенција Достапна Безбедност Тоалет Кујна Скалила Ходникот Ѕид Монтирани П

CRODY Бања Ѕид Прилог Огради Зграби Бар Шини Зграби Бар 135 Степен Рамнотежа Парапет Туш Асистенција Достапна Безбедност Тоалет

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

Лесен За Инсталирање : На Ѕидовите На Бањата, Особено За Бремена Жена, Постари Лица, Попреченост, по Операција или Засегнати Лица За Мобилност, Спречете Ги Да Се Лизгаат или Да Паднат Асистент За тоалет : Оваа Лента за Зграпчување тоалет Е Идеална за Стари Лица, Инвалиди и Оние Кои Се Опоравуваат од Операција за Независност, Доверба и Безбедност во Бањата. Мултифункционално : Користете Безбедносни Решетки за Зграпчување во Бањата, Кујната, покрај Скалите или Во Просторијата за Перење За Дополнителна Превенција Од Паѓање, Особено за Хендикеп, Постари Лица, Бремени Жени и Деца. Не Само Што Се Применуваат За Користење Како Бања Туш Грабне Бар,Но, Исто Така, Може Да Се Одржи Облека, пешкир И Сл. Цврст И Издржлив Материјал Изработен од Нерѓосувачки Челик, Отпорен на ' рѓа, Последователност и Работен Век. Едноставен И Модерен Дизајн Скриената Инсталација Ви Овозможува Да Ги Покриете Дупките за Завртки и Да Продолжите Да Чистите, Мазна Када и Туш.

Други карактеристики

Material:
Stainless Steel
Color:
White
Size:
3030Cm , 4060Cm , 4545Cm , 5070Cm
Installation Method:
Punching
Surface Treatment:
Beautiful Visual Appearance, High Cost Performance, Easy Installation, High Temperature Resistance, and Rich
Cleaning Method:
Wipe with a Cloth, Fast, Clean, to Create a Comfortable and Warm Environment for You .
Applicable People:
Old People, Disabled People, Pregnant Women, Children .
Package Included:
1 Bath Grab Bar :

Најдобри понуди