.

.

Сојузнички Месинг Ма-24Е-Ка Мамбо Колекција Држач За Тоалетна Хартија Во Европски Стил, Антички Бакар

Сојузнички Месинг Ма-24Е-Ка Мамбо Колекција Држач За Тоалетна Хартија Во Европски Стил, Антички Бакар

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Класичен држач за ткиво со нежна кривина Евра Носителот Ткиво. Достапно во сите завршетоци. Квалитет и издржливост на хотелско одделение. Произведено во САД. Класичен држач за ткиво со нежна кривина. Евра Носителот Ткиво. Достапно во сите завршетоци. Квалитет и издржливост на хотелско одделение. Произведено во САД. Прекрасен современ дизајн и цврсти месинг материјали вградени во бања, помагаат да се создаде топол пријатен амбиент. Понекогаш додатоците ви даваат релаксација и спокојство за телото и душата, кога ќе станете наутро и опкружувате да бидете бања што го одразува вашиот личен стил. Овие Сојузнички Месинг Колекција Тоалет Ткиво Носителот е направен од најдобрите солидна месинг со конкурентна цена и гарантира да ги исполни секој ваш сон. Нашата Колекција Мамбо има малку цртичка како и нејзиниот имењак за танц, а сепак е пријателска во исто време. Секој додаток е на врвот со една или повеќе светилки детални со ситни точки, што ги прави особено привлечни за восхит и најважни, за употреба—од глобалната кука за наметка до силни, калени стаклени полици, вклучувајќи двостепени и тристепени аголни полици.

Други карактеристики

Најдобри понуди