.

.

Небинарна Гордост Заедница Знаме Кутија За Ткиво Покритие Стп Држач За Кожна Кутија За Ткиво Правоаголен Организатор На Хартија За Фацијално Ткиво

Небинарна Гордост Заедница Знаме Кутија За Ткиво Покритие Стп Држач За Кожна Кутија За Ткиво Правоаголен Организатор На Хартија За

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Големина-диспензерот за ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчиУниверзална големина. Издржлив - овој плоштад за покривање на кутијата за ткиво е изработен од висококвалитетна стп кожа, овој држач за декоративна кутија за ткиво е изграден да трае и да издржи секојдневно абење. Стилски Дизајн-држачи За Ткиво за бањи доаѓа со модерен и елегантен дизајн.Голем отвор за лесно складирање и екстракција на ткивата. Дизајн на копчиња за лесна замена на ткивото. Мултифункционален - не само држач за салфетки за лице, може да се користи за чување други предмети, како и далечински управувачи, пенкала или козметика.Ги одржува вашите предмети организирани и лесно достапни. Совршен Декор-диспензерот за ткиво за дома е совршен додаток за подигнување на изгледот на секоја просторија во вашиот дом. Се одликува со елегантен и стилски дизајн кој беспрекорно се интегрира со секој домашен декор, обезбедувајќи елегантен допир на вашиот простор. Големина-диспензерот за ткиво е долг 7,7 инчи, широк 4,7 инчи и висок 4,3 инчи.Универзална големина. Издржлив - овој плоштад за покривање на кутијата за ткиво е изработен од висококвалитетна стп кожа, овој држач за декоративна кутија за ткиво е изграден да трае и да издржи секојдневно абење. Стилски Дизајн-држачи За Ткиво за бањи доаѓа со модерен и елегантен дизајн.Голем отвор за лесно складирање и екстракција на ткивата.

Други карактеристики

Најдобри понуди