.

.

Цртан филм за пиво од пиво од 3drose, половина или половина празен пиво цртан филм - крпи

Цртан филм за пиво од пиво од 3drose, половина или половина празен пиво цртан филм - крпи

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Големина на мијалник : 12 W x 11 H инчи може да се користи и како крпа за рака/лице. Направено од 100% полиестер 100% памук од терилик. Машина за перење. Сликата нема да избледи по миењето. Уникатната крпа за крпа за миење на дизајнот е најдобра за лице и тело. Слика отпечатена на страна на полиестер/страната на крпа од територија. Одлична идеја за подароци за кој било празник или прилика. Лесна тежина и се склопува во компактна големина што треба да се користи во домот или салата. Смешна чаша за пиво половина полно или половина празен пиво за пиво за цртани филмови е одлично за употреба во кујната, бањата или салата.

Други карактеристики

Најдобри понуди