.

.

Ration Non Skid Anti Slip Памучен фустан со екипаж чорапи со занарчиња за деца девојчиња за деца за новороденчиња

Ration Non Skid Anti Slip Памучен фустан со екипаж чорапи со занарчиња за деца девојчиња за деца за новороденчиња

DEN 239.84

Количина на стоки
Тековен

Мешавина од памук Затегнувачите со единствен чорапи обезбедуваат одличен зафат за превенција од пад додека шетате на масна површина, како што се дрво од дрво, подови од плочки. Материјал : 80%памук+17%најлон+3%спандекс. Дебелина на Медиум достапна сите сезони. Достапни детали за големината и димензијата, видете во 2 -та фигура, Одлична поддршка за девојчиња за новороденче бебе дете 2Т 3Т 4Т 5Т. Постојат неколку со 12-дизајни во пакетот, како што се цртаните животни, Ruffles Lace Charted, така што тоа е омилено за девојчињата за бебиња. Употребата на висококвалитетна плетена ткаенина не е искината или деформирана за да се измие со машина за перење. Мешавина од памук. Затегнувачите со единствен чорапи обезбедуваат одличен зафат за превенција од пад додека шетате на масна површина, како што се дрво од дрво, подови од плочки. Материјал : 80%памук+17%најлон+3%спандекс. Дебелина на Медиум достапна сите сезони. Достапни детали за големината и димензијата, видете во 2 -та фигура, Одлична поддршка за девојчиња за новороденче бебе дете 2Т 3Т 4Т 5Т.

Други карактеристики

Најдобри понуди