.

.

Новороденче новороденче татко девојче, мало девојче, кратки ракави, ромпер -врвови од сончоглед, панталони, панталони, летни облеки

Новороденче новороденче татко девојче, мало девојче, кратки ракави, ромпер -врвови од сончоглед, панталони, панталони, летни облеки

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Мешавина од памук Само миење на рацете. Материјал : Висококвалитетна мешавина од памук, мека и дише маичка со кратки ракави за девојчиња и шорцеви, нежен допир и пријателски за кожата, без штета на кожата на бебето. Доволно удобно и издржливо за вашето бебе секој ден да носи. Дизајн : Симпатична летна облека за бебе девојче, печатење со букви „Девојче“, „Краток ракав маичка“, цветни печати, еластични шорцеви на половината, цветачи на половината и појава на лента за глава. Супер убаво бебе девојче 3 парчиња облеки поставени, направете ја вашата мала принцеза помодерна и симпатична. Прилики : Стилски летни шорцеви и кошули од девојче се поставени совршени за секојдневно носење, секојдневен, роденденски подарок, забава, носење игра, активности во затворен/отворен простор, одмор, одмор, собирање на семејство, фото -фут или други специјални прилики. Големина : Одговара за 0-6 месеци, 6-12 месеци, 12-18 месеци, 18-24 месеци, 2t, 3 T новороденче бебе девојче. Симпатична и модна маичка за девојчиња врвни и шорцеви поставени сет на цветачи, најдобар подарок за вашиот мед во ова лето. Што добивате : 1x маичка со краток ракав, 1x цветаат шорцеви, 1x лента за глава. Мешавина од памук. Само миење на рацете. Материјал : Висококвалитетна мешавина од памук, мека и дише маичка со кратки ракави за девојчиња и шорцеви, нежен допир и пријателски за кожата, без штета на кожата на бебето. Доволно удобно и издржливо за вашето бебе секој ден да носи. Дизајн : Симпатична летна облека за бебе девојче, печатење со букви „Девојче“, „Краток ракав маичка“, цветни печати, еластични шорцеви на половината, цветачи на половината и појава на лента за глава.

Други карактеристики

Најдобри понуди