.

.

ДЕТСКИ ПРОСТОР Бебе Момче Девојка Жан Комбинезони, Дете Искинати Тексас Симпатична Работна Облека

ДЕТСКИ ПРОСТОР Бебе Момче Девојка Жан Комбинезони, Дете Искинати Тексас Симпатична Работна Облека

DEN 1.00

Количина на стоки
Тековен

тексас Кука и затворање На Очите. Машинско Перење. Овој тексас во целина е погоден за 6-12 месец,12-18 месец,18-24 месец,2-3 години,3-4 години, 4-5 години бебе мало девојче момче. Прилагодливи ремени, метална кука и предвремено затворање,камен измиен мек за носење. Искинати дупки предниот џеб, потресени мода симпатична дизајн, предвремени затворање копче. Секојдневно напредуваше : ги слушаме повратните информации на нашите клиенти и го дотеруваме секој детал за да обезбедиме квалитет, вклопување, удобност и стил.

Други карактеристики

Најдобри понуди