.

.

QIETION Дете Момчиња &засилувач; Девојки Писклив Сандали Затворени Прсти Анти-Лизгање Гума Единствениот Прв Пешаци Чевли

QIETION Дете Момчиња &засилувач; Девојки Писклив Сандали Затворени Прсти Анти-Лизгање Гума Единствениот Прв Пешаци Чевли

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

плетер Петицата мери приближно 4,72 инчи". ЗАБАВНИ и ОДЛИЧНИ за БЕЗБЕДНОСТ : пискливите чевли се забавни чевли кои "крцкаат" секој пат кога вашето малечко ќе направи чекор. Не само што ќе стават насмевка на лицето на вашето малечко, туку ќе знаете каде се.особено важно кога сте во јавност. Пискливите чевли поттикнуваат движење и истражување, а исто така се одличен мотиватор за почетните пешаци. ПОТТИКНУВА ПРАВИЛНО ОДЕЊЕ ОД ПЕТА до ПЕТИ : Помогнете му на вашето малечко да научи правилно да оди промовирајќи здраво одење. Чевлите ќе крцкаат кога детето оди правилно од пета до пети. Возбудливиот звук ќе ги инспирира да продолжат да одат правилно. ОТСТРАНЛИВИ ЧКРИПЕЧИ : дали сакате пискливи чевли, но ви требаат и доста пати? Едноставно е да се отстранат чкрипечите! Во внатрешноста на секоја пета има бело тркалезно пластично парче. Само извлечете ги и ќе бидете наместени. Кога повторно ќе ги сакате пискливите звуци, само вметнете ги пластичните чкрипечи. Ако свирчето падне или нема звук, може да се замени. *Осигурајте се да ги чувате подалеку од дофат на вашите малечки бидејќи тие можат да бидат опасност од гушење*. Флексибилен ГУМЕН ЃОН : Нашите флексибилни, нелизгачки стапала ги прават овие чевли удобни, лесни за одење и се важни за првите пешаци. ОДМОР : можете да ги користите овие чевли за девојчиња бебиња на различни места како парк, градина, дом, внатрешен, надворешен, плажа и улица, супермаркет и сите места. 100% Задоволство Гарантирано Нула Кавга Враќа-Вратете ги чевлите од која било причина. Одлично за Почетници Пешаци, Материјал : Синтетичка Кожа, Гумен Ѓон.

Други карактеристики

Најдобри понуди