.

.

Ошкош Б ' Гош Бебе-девојки Графички Боди

Ошкош Б ' Гош Бебе-девојки Графички Боди

DEN 205.92

Количина на стоки
Тековен

100% памук Предвремено затворање. Машинско Перење. Бгош биди ти боди направено од мек памучен дрес со забавен слоган графички. Никел-бесплатни прилепувања на засилен панел. Б ' гош биди ти боди изработено од мек памучен дрес со забавен слоган графички и прилепувања без никел на армиран панел.

Други карактеристики

Најдобри понуди