.

.

Девојки Мат Висок Половината Танц Хеланки N8642MC

Девојки Мат Висок Половината Танц Хеланки N8642MC

DEN 0.33

Количина на стоки
Тековен

80% Најлон, 20% Спандекс еластично затворање. Вашите омилени хеланки сега се достапни во мат ткаенина - со висок појас, целосна должина и Мат Најлонска ткаенина. Достапно во широк спектар на бои за секоја класа, проба и изведба.

Други карактеристики

Најдобри понуди