.

.

Исечени дуксери и џемпери на девојчето од Лејј, 2 парчиња, кои се занимаваат со потбици за деца, облека за деца

Исечени дуксери и џемпери на девојчето од Лејј, 2 парчиња, кои се занимаваат со потбици за деца, облека за деца

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

90% памук, 10% рајон Повлечете го затворањето. Материјал за миење. Материјал : памук, полиестер и спандекс. Ние користиме безбедна, мека и удобна ткаенина за облека за деца, осигурувајте дека вашето бебе нема да биде алергично на тоа, да го заштити здравјето на бебињата. Карактеристики : Стилски врв на култури со качулка и влечење, симпатичен пуловер со долги ракави, еластични џемпери на половината, искривени манжетни за глуждот на дното, лабава вклопена обична облека, цврста маичка и облека од панталони. Повод : лето, есен, пролет. Децата можат да одговараат на тоа со спортски чевли. Во студените денови, овој сет на џогер исто така може да се спари со јакни. Willе изгледа многу модно и трендовски. Оваа спортска облека, исто така, може да биде совршен роденден или фестивалски подароци за децата на вашата ќерка или пријатели (дете/тинејџерки). Прекрасна игра за играње за струка, училиште, забава, трчање, тренингот, враќање и играње.

Други карактеристики

Најдобри понуди