.

.

Nimiya Kids Girls 2 парчиња танцување гимнастика спортски облеки култури врвни со атлетски хеланки

Nimiya Kids Girls 2 парчиња танцување гимнастика спортски облеки култури врвни со атлетски хеланки

DEN 1.33

Количина на стоки
Тековен

Повлечете го затворањето Само миење на рацете. Девојки асиметрични букви со долги ракави со долги ракави, отпечатете ги полите на еластични панталони за половината. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Асиметрично рамо, еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре, еластична половината за лесно абење. Направено од материјал што е пријателски за кожа, влага, дише и удобно за носење. Совршено за јога, пилатес, танц, џогирање, фитнес, тренингот, дневна, носење дома, и др. Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Девојки асиметрични букви со долги ракави со долги ракави, отпечатете ги полите на еластични панталони за половината. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Асиметрично рамо, еластичното полите спречува отскокнување и возење нагоре, еластична половината за лесно абење. Направено од материјал што е пријателски за кожа, влага, дише и удобно за носење. Совршено за јога, пилатес, танц, џогирање, фитнес, тренингот, дневна, носење дома, и др. Сет вклучува : 1 PC Girls Sport Top, 1 PC панталони Состојба : Ново со материјал за означување : полиестер+памук+Spandex Tag No.- | - Препорачана големина - | градите - -| лев ракав | десен ракав - | Топ должина - | - половината - |- -Должина на домот - 4 | - 4 | - 22.

Други карактеристики

Најдобри понуди