.

.

Agoky Kids Flower Girls Девојки фустан со чипка запрена вратот долг фустан деверуша за венчавки за венчавка, наметка за лирски модерен костум за танцување

Agoky Kids Flower Girls Девојки фустан со чипка запрена вратот долг фустан деверуша за венчавки за венчавка, наметка за лирски модерен костум за

DEN 302.24

Количина на стоки
Тековен

80% полиестер, 10% шифон, 10% чипка Затворање на патент. Само миење на рацете. Ромпер фустан е изработен од полиестер и шифон материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Без ракави, тркалезно деколте, цветно чипка на чипка, ринестовска трим на половината. Скриено затворање на патент. 1 слој максимален преклоп на шифон е прикачен околу половината. Целосна постава. Убав и стилски фустан за вашата девојка. Совршен за училишен танц, роденденска забава, празник, фотосесија, формален настан или други специјални прилики. Сет вклучуваат : 1pc Romper Fort Contition Состојба : Ново со материјал за означување : полиестер, шифон, боја на чипка : повеќебојно (како што покажуваат слики) Должина на фустанот : Должина на подот Бр .- | - Препорачана големина - | - - Должина | - градите | - половината - - 4 | - 4 години | - 30,5 "/77.

Други карактеристики

Најдобри понуди