.

.

Женски Коктел Чај Фустани 1950 гроздобер Рокабили Замав Фустан Душо Краток Ракав Тенок Фит Партија Фустан

Женски Коктел Чај Фустани 1950 гроздобер Рокабили Замав Фустан Душо Краток Ракав Тенок Фит Партија Фустан

DEN 3.33

Количина на стоки
Тековен

венчаници за невестата Жени Коктел Чај Фустани 1950 гроздобер Рокабили Замав Фустан Душо Краток Ракав Тенок Фит Партија Фустан Увезени!. За Големината : Ве Молиме Изберете Ја Големината Според Табелата Со Големини На Сликата На Производот!плус големина фустан деверуша фустани. сонцето фустани жени лето повик затворање. Миење Раце Само. ТКАЕНИНА : памук+спандекс. удобна постава на врвот. фустан со кратки ракави, фустан со замав во стилот на 1950-тите, ракави со капа, деколте на саканата, скриен патент за грб, половината на империјата, џебовите, должината на чајот. УНИКАТЕН ДИЗАЈН : еластичното ребро во задниот дел и бистата, давајќи толку многу дополнително истегнување за да одговара на повеќето бисти. дизајнот во форма на а-линија совршено ја нагласува вашата половина за да ги покажете вашите облини! прилагодливиот дизајн на ременот може да направи да се чувствувате дише и удобно цел ден!. СТИЛ : елегантниот гроздобер фустан од 1950-тите подобро ќе го украси вашиот струк, а дизајнот на плисираниот грб додава чувство на мистерија на овој коктел фустан.

Други карактеристики

Најдобри понуди