.

.

Ојоангл Девојка Бохо Шифон Цветни Печати Возбуда Полите Асиметрични Еластични Висок Струк Тече Миди Здолниште

Ојоангл Девојка Бохо Шифон Цветни Печати Возбуда Полите Асиметрични Еластични Висок Струк Тече Миди Здолниште

DEN 415.84

Количина на стоки
Тековен

97% Полиестер, 3% Еластан Машинско Перење. Ткаенина : растеглива,мека и пријателска за кожата. Дизајн : цветен принт,раб на возбуда,асиметричен,еластичен струк,висок струк, миди. Прилики : најдобар избор за партиска активност,банкет,секојдневен надвор,сончева плажа,одмор на море,пикник,парк,црква,одете на шопинг,секојдневно носење итн.Достапно на возраст : 7-12 Години Деца. Рачно перење или машинско перење во ладна вода. Големина : ве молиме погледнете ја табелата со големини како подолу (не големина). 7ЈСАД : 48ИН", Должина : 22,8", Големина На Половината : 19,9", Големина На Колкот : 35,8",/. 8ЈСАД : 50ИН", Должина : 24", Големина На Половината : 20,5", Големина На Колкот : 37",/. 9ЈСАД : 53ИН", Должина : 25.2", Големина На Половината : 21.1", Големина На Колкот : 38. 10ЈСАД : 55ИН", Должина : 26,4", Големина На Половината : 21,7", Големина На Колкот : 39,4",/. 11-12ЈАССАД : 60ИН", Должина : 28,7", Големина На Половината : 22,8", Големина На Колкот : 41,7",/.

Други карактеристики

Најдобри понуди