.

.

Сосолонг аниме игла брош, аниме брош игла во собата, аниме љубовник брош шема цртан филм карактер логото значка

Сосолонг аниме игла брош, аниме брош игла во собата, аниме љубовник брош шема цртан филм карактер логото значка

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

Лично : Подароци за пријатели, семејство, љубовници или себе Одговара облека, чанти, шалови, капи. Погоден : Шик и елегантен изглед, ви ги носи најновите и удобни прилики, погодни за секоја пригода. Вовед : Дозволете да се истакнете во различни активности, разни стилови лесно се контролираат за вас, извонредната брошка ви носи поддршка за различни прилики, можете да се облекувате во јакни, кошули, ранци или каде било. Потсетник : ве Молиме бидете внимателни кога носите игла дел од овој производ. Брош што одговара на вашата облека, Извонредната изработка ви носи појавување. Може да се совпадне во секое време кога патувате. Едноставните и удобни стилови се погодни за секоја пригода и прават вашата облека да блесне. Можете да го носите на одмор или со вашите деца. Изгледа многу убаво. Можете да одговарате на секоја комбинација. Трите иглички за капи се уредно изработени во целина, лесни за носење за да ги изберете.

Други карактеристики

Најдобри понуди