.

.

Фам Приказна 925 Стерлинг Сребрен Лотос Прстен За Жени, Без Кал Без Лотос Кубни Цирконски Прстени Giftетски Накит За Цвеќе Подарок Со Картичка И Кутија За Подароци За Д

Фам Приказна 925 Стерлинг Сребрен Лотос Прстен За Жени, Без Кал Без Лотос Кубни Цирконски Прстени Giftетски Накит За Цвеќе Подарок Со Картичка

DEN 2.67

Количина на стоки
Тековен

[ВИСОК КВАЛИТЕТ] Цврсто 925 сребро, ааа кубен циркон инкрустиран, не е лесен за бледнеење или оцрнување, хипоалергичен, без никел, без олово, без кадмиум, без алергии, удобен за носење [ПРЕДЛОГ ЗА ГОЛЕМИНА] имаме повеќе големини за да ја задоволиме потребата на повеќето луѓе и препорачуваме да ја изберете точната големина погледнете ја нашата табела со големини. [ПОРАКА СО КАРТИ] До Мојата Најмила Ќерка. НЕМА КАЛ, НЕМА ЛОТОС. И покрај тоа што е во калта, цветот на лотосот сепак цвета од темнината и зрачи во светот. Ја гледам истата сила и убавина во тебе. Никогаш не заборавајте дека имате способност да ги надминете најтешките предизвици во животот. Секогаш ќе бидам покрај тебе. [ИДЕАЛЕН ПОДАРОК] Подарете Го овој прстен за да ја изненадите вашата сакана (девојка, мајка, ќерка, внука) на нивниот посебен ден, било да е тоа нивниот роденден, годишнина, вљубените. [НЕВЕРОЈАТНО ШОПИНГ ИСКУСТВО] нашата цел е да ги направиме клиентите 100% задоволни.

Други карактеристики

Најдобри понуди