.

.

Униџеј Сочувство Жалост Подароци За Губење На Мама Деца Татко Тато Детеидеи, Тага Жалост Спомен Подарок Црвен Кардинал Сеќавање Љубовни Нараквица На Небото

Униџеј Сочувство Жалост Подароци За Губење На Мама Деца Татко Тато Детеидеи, Тага Жалост Спомен Подарок Црвен Кардинал Сеќавање Љубовни Нараквица

DEN 0.67

Количина на стоки
Тековен

Кардинална Нараквица За Птици : 8мм црвени монистра и 2 црни вулкански карпи, со кардинална птица за спомен Сочувство Подароци За Загуба : утешен подарок за оние кои ги изгубиле своите најблиски. За оние кои ја изгубиле својата мајка, татко или деца, роднини и пријатели, оваа мала кардинална птица може да ве придружува и да ве расположи. Големина На нараквица : внатрешниот дијаметар е 7, а еластичното јаже е поврзано во серија со одредена еластичност. Спомен подароци : подарок За Сочувство за сеќавање на некој близок. Кога Верувате Надвор Од Она Што Вашите Очи Можат Да Го Видат. Се Појавуваат знаци Од Небото За Да Ве Потсетат Дека Љубовта Никогаш не Умира. Пријателски Услуги На Клиентите : Ако имате било какви прашања или проблеми во врска со вашиот производ, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе одговори што е можно поскоро и да се справи со тоа во согласност со и правила.

Други карактеристики

Најдобри понуди