.

.

Нова Рамнотежа Детски 574 V1 90s Виндјакна Чипка Патики

Нова Рамнотежа Детски 574 V1 90s Виндјакна Чипка Патики

DEN 479.84

Количина на стоки
Тековен

50% Велур, 50% Текстил Лесна Амортизација На Пена : Новата Патика Баланс 574 за деца ги одржува малите удобни на игралиштето и пошироко. Лесното амортизирање НА ПЕНАТА ЕВА во средниот ѓон и петицата ја зголемува удобноста. Останува Силен Преку Абење : удобниот горен дел има лесно вклопување и чувство додека сеуште е доволно издржлив за да издржи преку интензивна игра, долги денови и општо абење. Влечење и Зафат : гумениот надворешен ѓон додава издржливост додека обезбедува влечење и држење и на внатрешните и на надворешните површини за разноврсна употреба и лесно абење. Затворање со врвки : Без разлика дали вашето дете учи да ги врзува чевлите или го усоврши предизвикот, овие детски патики ќе им помогнат да се чувствуваат понезависни кога се подготвуваат и излегуваат од вратата. Дизајн Инспириран Од возрасни За Дополнителен Стил : Земајќи инспирација од истоимените модели за возрасни, овие удобни детски чевли имаат возрасен дизајн за да го зголемат стилот и самодовербата на вашите малечки. За чевли што можат да се справат со напорните денови на вашето дете, земете Ја Новата Рамнотежа 574 детски патики. Издржливата конструкција е идеална за активни деца бидејќи е дизајнирана да се спротивстави на општата абење и секојдневна игра. Горниот дел нуди лесно чувство за поудобно вклопување, додека издржливиот гумен надворешен ѓон обезбедува влечење на внатрешни и надворешни површини, вклучувајќи училишни ходници, игралиште и насекаде помеѓу нив.

Други карактеристики

Најдобри понуди