.

.

Adidas Unisex-дете EQ21 Run 2.0

Adidas Unisex-дете EQ21 Run 2.0

DEN 1.67

Количина на стоки
Тековен

100% кожа Направени во САД или увезени. Детските чевли за трчање за перничето возење. Отскокнување : Лесен амортизирање на отскокнување обезбедува засилена удобност и флексибилност. Удобно горно : сендвич мрежа горниот за флексибилност за дишење. Висока влечење : Гумената надворешна плоча испорачува одличен зафат. Направено со рециклирана содржина : Направено со серија рециклирани материјали, оваа горната има најмалку 50% рециклирана содржина. Овој производ претставува само едно од нашите решенија за да помогне во крајот на пластичниот отпад.

Други карактеристики

Најдобри понуди