.

.

Skinomi Мат Екран Заштитник Компатибилен СО HTC Еден X9 Анти-Отсјај Мат Кожата Tpu Анти-Меур Филм

Skinomi Мат Екран Заштитник Компатибилен СО HTC Еден X9 Анти-Отсјај Мат Кожата Tpu Анти-Меур Филм

DEN 3.00

Количина на стоки
Тековен

Заштитникот Против Отсјај На Екранот Skinomi компатибилен со HTC One X9 е специјално дизајниран за да понуди максимална покриеност на екранот за целосна заштита на уредот Мат / анти-отсјај инфузиран материјал формулиран за значително намалување на отсјајот и подобрување на видливоста во светли средини. Обезбедува мазна, сатенска текстура која му дава на вашиот уред висококвалитетен изглед и чувство. Само-Лекување, флексибилен и цврст, еластичен полимерен материјал од воено одделение гарантира дека вашиот уред е заштитен во секое време. Матескинот е отпорен на гребнатини, пункции, УВ светлина, дамки и отпечатоци од прсти. Лесна, отпорна на грешки и инсталација против меурчиња. Течниот раствор овозможува прилагодувања за време на инсталацијата и меурчињата ќе исчезнат додека заштитникот се поставува на уредот. Доживотна Гаранција Од Производителот. Произведено во САД. Вклучува оригинален Заштитник Против Отсјај На Екранот Skinomi Matteski компатибилен со HTC One X9. Анти-Отсјај Технологија Заштитникот На Екранот Скиноми Матескин е нова линија на заштитници на екранот развиена за да ја подобри видливоста на вашиот мобилен уред во светли средини. Заштитникот има мазна, сатенска завршница против отсјај, специјално дизајнирана да ја растера суровата сончева светлина за значително да го намали отсјајот. Без разлика дали сте на терен или го поминувате денот во паркот, заштитникот За Матескиноми Ќе ви овозможи да го користите вашиот уред без кривогледство или очајно да барате сенка.Комплетна Заштита Пластичните заштитници на екранот се привремено решение за спречување на оштетување на вашиот уред. Меѓутоа, со Заштитник На Екранот Skinomi Matteski компатибилен СО HTC One X9, добивате флексибилен, но сепак цврст долготраен заштитник кој е отпорен на гребнатини, УВ светлина и отпечатоци од прсти.

Други карактеристики

Најдобри понуди