.

.

Г-Дин Штит Дизајниран За Samsung Galaxy S5 Активен Премиум Чист [Пет] Заштитник На Екранот [3 Пакет] Со Доживотна Замена

Г-Дин Штит Дизајниран За Samsung Galaxy S5 Активен Премиум Чист [Пет] Заштитник На Екранот [3 Пакет] Со Доживотна Замена

DEN 2.33

Количина на стоки
Тековен

Во суштина невидлив За Samsung Galaxy S5 Активен (G870) 100% без меурчиња со лепила со висока технологија. 4ч отпорен на гребење И гребење. Максимална Покриеност На Екранот и големина за лесна инсталација. Вклучува 3 Премиум Чисти заштитници на екранот. Г-Дин Штит Екран Заштитник Комплет Вклучува : - Три (3) Заштитник На Екранот-Инструкции-Гребење Картичка-Чистење Крпа-прашина колектор-Отстранување на Ленти Г-Дин штит екран Заштитник Карактеристики : -100% меур-слободен силиконски лепила -99% највисока транспарентност-4 H ХАРД-ОБЛОЖЕНИ заштита гребење отпорни г-Дин штит доживотна замена : ние ќе ви испратиме замени бесплатно за : - Инсталација проблемот Како Што Се Меурчиња Или Други Заштитници На Екранот Оштетени Од Корисникот-Не Одговара На Вашиот Уред.

Други карактеристики

Најдобри понуди