.

.

USB 3.0 Тип-C Брзо Полнење И Кабел За Податоци Компатибилен Со Samsung Galaxy A11, A51, A71, 5G, 71s 5G UW!

USB 3.0 Тип-C Брзо Полнење И Кабел За Податоци Компатибилен Со Samsung Galaxy A11, A51, A71, 5G, 71s 5G UW!

DEN 175.84

Количина на стоки
Тековен

Полнење И Брз Пренос На Податоци Компатибилен Со samsung galaxy a11, A51, A71, 5 G, 71s 5g uw usb тип-c уреди со еден кабел!0 Ултра Брзо Полнење И ПРЕНОС НА Податоци USB Тип-C исто така се справува со 18 Вати. Официјален, сертифициран и тестиран ЗА ЦЕЛОСНИ СТАНДАРДИ ЗА USB Тип-Ц, Полнење и Пренос на Податоци. Оценето за денешна употреба и идните целосни СПЕЦИФИКАЦИИ НА USB Тип C. Автентично направен, квалитет на кој можете да му верувате. * КУПЕТЕ СЕГА ОГРАНИЧЕНИ РЕЗЕРВИ*.

Други карактеристики

Најдобри понуди