.

.

Абаодам 3 парчиња Ремени За Мобилни Телефони Ремени Со Монистра Јаже За Камера Врвки За Клучеви Шарм На Мобилен Телефон Бисерни Монистра Телефонски Јаже Шарм На Мо?

Абаодам 3 парчиња Ремени За Мобилни Телефони Ремени Со Монистра Јаже За Камера Врвки За Клучеви Шарм На Мобилен Телефон Бисерни Монистра

DEN 2.00

Количина на стоки
Тековен

најлон, пластика Произведено во САД или Увезено. Преклопете затворање. Само Суво Чисто. ШАРМ НА ТЕЛЕФОНОТ лесно е да бидете врзани за куќиштето на телефонот, што е лесна декорација и практична ставка. ТЕЛЕФОН ВИСИ јаже тоа е совршена декорација за камери, телефони, USB флеш-уреди, приврзоци за клучеви и други предмети, а исто така може да спречи нивно губење. ТЕЛЕФОНСКИ ВИСЕЧКИ РЕМЕНИ за ЗГЛОБ широко е во електронски додатоци ,d карти, камери, мобилни телефони, USB флеш-уреди, mp3 плеери,. РЕМЕН ЗА РАЧЕН ЗГЛОБ со МОНИСТРА тоа ви овозможува лесно и безбедно да го носите вашиот мобилен телефон, камера, MP3, приврзок за клучеви,. ТЕЛЕФОНСКИ СИНЏИР ОДЛИЧЕН ДЕКОР : секоја јаже за мобилни телефони мери прибл. 7,5 инчи, погодни за носење девојки и жени. Овие синџири за мобилни телефони може да се совпаднат не само со различна облека, туку и со различни куќишта за мобилни телефони. Пакетот Вклучува 3 х Карактеристики на приврзок за мобилни телефони-Материјал : Најлон, пластични телефонски шарми Ремен За Мобилен Телефон Шарм На Телефонот Блинг Кристални Монистра Рачен Зглоб Ремен Со Монистра Женски Нараквица Монистра За Мониста За Клучеви За Жени Девојки - Изработен од елегантен најлон и пластичен материјал, силен и издржлив, не е лесен за кршење, лесен и удобен Декор На Телефонот. - Боја : Избрана Боја Бисерна Телефонска Лента-Големина : 19, 00Х1, 50Х0, 50см/7, 47Х0, 59Х0 Бисерни Телефонски Синџири. - Овој деликатен приврзок за телефон е добар за родендени, годишнини, Денот на Благодарноста, Божиќ или други важни прилики, а исто така е убав подарок за деца, девојка, семејство, пријател, за да ја покажете вашата љубов и грижа Ремени За Зглоб На Телефонот со Монистра.

Други карактеристики

Најдобри понуди